Sobota 2. prosince 2023, svátek má Blanka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Sobota 2. prosince 2023 Blanka
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Už z principu bipolarity, která v přírodě v živém i neživém světě existuje (s výjimkou gravitace, zatím) je nějaké jiné uspořádání světa logické. Z průmyslově vyspělých zemí už dávno vypadlo Rusko, takže jako ekonomický protipól ztrácí význam, protože kromě exportu surovin (které ani bez zahraničí technické pomoci nevytěží) nemá co nabídnout.

I to Russkoe Igristoe se vyrábí v Německu. ;-D

2 0
možnosti

Vazeny pane Víte Klímo. Nebudu rozebirat vase mysleni celejho clanku. Jen chci rici neco o tom "novem radu" dnesniho americkeho prezidenta.

Mam obavy zapomenuti toho, co prednesl v Bruselu. Jeho "dementia" nedava nadeji na zadne prevratne kroky. Jeho poradci jsou tlupa idiotu, kteri znicili celou energetickou situaci sveta dvema prezidenskymi dekrety. Ty byly podepsany prvni a druhy den prezidentstvi Bidena. Nemohu dale vysvetlovat, nebot se obavam dalsiho "stornovani" meho prispevku redakci. Jediny dobry krok je ta miliarda dolaru na pomoc uprchlikum.

Proto stavet na politice dnesniho americkeho prezidenta je opravdu divoke. Snad se mu vyrovna jen premier Kanady. Justin Trudeau!!!

2 0
možnosti

Jen aby tady nevznikl nový světový neřád!

Karma!R^[UA]R^

0 0
možnosti
Foto

Co se asi tak skrývá za kulisami té nejvyšší politiky? Kdopak to tam asi tahá za šňůrky od pimplat, kterým říkáme hlavy států a vkládá jim slova do úst?

1 0
možnosti
Foto

Soros! Možná Kalousek. A určitě ilumináti ;-D.

6 1
možnosti
Foto

Ať už dle takových teoretiků jako jste Vy zrežíroval kdokoliv, jedno je jisté. Ten Putin musí být úplný duševní vydlabanec když na to skočil. A kdo to zrežíroval naopak génius, že do toho Putina dotlačil. Na to by možná nestačil ani Kalousek.

1 1
možnosti

Zajímavá analýza, dle ní bude asi nejvíce těžit ze současné situace Čína.

1 0
možnosti
Foto

Analýzy jsou různé. Vycházejí z toků peněz, tedy, přesněji kapitálu., a kam, proč a kým je směrován. Z toho pak vycházejí i prognózy. Ani ty však nemusí být naplněny:-)

1 0
možnosti
Foto

Zatím jakékoli snahy o zavedení nového svět řádu dopadly ,,všelijak". V realitě k vedly opět k fragementaci, následně opět k chaosu, a snahy o ,,nastolení nového". A tak se ,,kruh" uzavírá;-)

1 0
možnosti

Soros, ilumináti a Kalousek...svatá trojice v pozadí...

3 0
možnosti
Foto

To pozadí je až klíčové. Dá se na něm sedět, i do něho kopnout, ba i tam poslat:-)

1 0
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS